


Ljusslinga Star TradingFiore Batteridriven LED-slinga
Rek. pris 99 kr
!
72 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Fiore Batteridriven LED-slinga
72 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Batterdriven dekorationsslinga med metallblommor i vitt och beige. Slingar har 10 varmvita LED som ger ett fint sken. Batteridosan drivs med 2 st AA batterier och har timerfunktion. Fin dekoration till dukning mm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 729-82 |
| Bredd | 180 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Fiore |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 3 cm |
| Spänning | 3 V |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Djup | 7 cm |
| EAN-nr | 7391482076427 |
