






Ljusslinga Star TradingFlashyVarmvit, Längd: 30 m
Rek. pris 1 049 kr
!
819 kr 998 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit
Längd

Flashy
Varmvit, Längd: 30 m 819 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med LED som ger ett härligt sken. Perfekt för din trädgård, uteplats eller altan. Slingan har inbyggd timer och 8 funktionskontrollbox i transformatorn. Välj mellan stadigt sken eller olika blinkfunktioner. Levereras med praktisk rulle för enkel förvaring när slingan inte används.
Varumärke
Beskrivning
Ljusslinga med LED som ger ett härligt sken. Perfekt för din trädgård, uteplats eller altan. Slingan har inbyggd timer och 8 funktionskontrollbox i transformatorn. Välj mellan stadigt sken eller olika blinkfunktioner. Levereras med praktisk rulle för enkel förvaring när slingan inte används.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 472-71 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 30 m |
| Ström | 63 mA |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Antal Ljuskällor | 1500 st |
| Vikt | 1,35 kg |
| Ljusflöde | 474 lumen |
| Effekt/prestanda | 7,4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Flashy |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7391482057303 |

