Ljusslinga Star Trading FunLight 728-92
Rek. pris 89 kr
80 kr
69 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
FunLight 728-92
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Batteridriven ljusslinga med 10 stycken varmvita LED-lampor. Underbar ljusslinga att dekorera med till vardags och fest. Ljusslingan är transparent och dekorerad med fotbollar. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när ljusslingan ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljusslinga med 10 stycken varmvita LED-lampor. Underbar ljusslinga att dekorera med till vardags och fest. Ljusslingan är transparent och dekorerad med fotbollar. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när ljusslingan ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 728-92 |
| Färg | Vit |
| Längd | 1,35 m |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | FunLight |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Vikt | 0,1 kg |
| EAN-nr | 7391482027672 |

