Ljusslinga Star Trading Glow 10L Batteridriven Utebelysning Svart 4m
Rek. pris 289 kr
269 kr
211 krSpara 22 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Glow 10L Batteridriven Utebelysning Svart 4m
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg ljusslinga från Star Trading med tonad plast. Avsedd för utomhusbruk. Batteribox och timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg ljusslinga från Star Trading med tonad plast. Avsedd för utomhusbruk. Batteribox och timerfunktion.
OBS! Batterier medföljer ej.
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Glow 10L Batteridriven Utebelysning Svart 4m
- Perfekt för balkong och vägg
- Inbyggd timerfunktion
- Lång kabellängd på 10 m
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Glow 10L Batteridriven Utebelysning Svart 4m
- Perfekt för balkong och vägg
- Inbyggd timerfunktion
- Lång kabellängd på 10 m
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 728-98 |
| Färg | Svart |
| Längd | 4,05 m |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sockel | Fixed |
| Kabellängd | 10 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glow |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7391482034991 |

