Ljusslinga Star Trading Golden Varmvit
fr.89 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Golden Varmvit
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med LED-lampor med vackert gyllene ljussken. Perfekt för din trädgård.
Recensioner
Veijo HVerifierad köpare
för 4 månader sedanKöptes för balkong och ligger dubbelvikt minst fem gånger med stripes
+ Ger ett varmt guklt sken som påminner om träden på Liseberg
Johan NVerifierad köpare
för 4 månader sedanBeställde ljusslinga altan räcke 38m tiden gick, mailade inget svar sedan togs beställning bort wow seriöst
Ulrika NVerifierad köpare
för 5 månader sedanFunkar bra och lyser väldigt fint!
Robert LVerifierad köpare
för 5 månader sedanFunkar precis som den ska👍
EvaVerifierad köpare
för 5 månader sedanTycker att ljusen var föe gula!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Längd | 24, 2,8, 12,6 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Golden |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,064 W |
| Antal Ljuskällor | 40, 1200 st |
| Vikt | 0,14, 1,01 kg |

