
Ljusslinga Star TradingGolden VarmvitLängd: 2.8 m
79 kr89 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd
Beskrivning
Ljusslinga med LED-lampor med vackert gyllene ljussken. Perfekt för din trädgård.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-17-1 |
| Färg | Svart |
| Längd | 2,8 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Golden |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,14 kg |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482056405 |
