Ljusslinga Star Trading Guldlöv60LB/O
Rek. pris 119 kr
109 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Guldlöv60LB/O
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ ljusslinga som drivs med 3st AA batterier. Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för tex dukning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ ljusslinga som drivs med 3st AA batterier. Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för tex dukning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-54 |
| Färg | Guld |
| Längd | 2 m |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 30 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyester |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Winny |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,04 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482063663 |



