Ljusslinga Star Trading HookyVarmvit
Rek. pris 289 kr
269 kr
211 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
:

Hooky
Varmvit
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Partyljusslinga med 20 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Häng upp ljusslingan i taket som en dekorativ och stämningsfull inredning. Ger ett vackert och mysigt ljus i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Partyljusslinga med 20 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Häng upp ljusslingan i taket som en dekorativ och stämningsfull inredning. Ger ett vackert och mysigt ljus i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 476-13 |
| Färg | Vit |
| Längd | 5,7 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,42 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Hooky |
| Ljusflöde | 88, 88 lumen |
| EAN-nr | 7391482476135 |

