Ljusslinga Star Trading Jutta Outdoor 4,5m 10st LED-lampor
Nyhet
359 kr
30 dagars prisgaranti
Nyhet! Inkommer 2026-11-23
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Partyslinga med dekorativ kabel klädd med beige juteväv. 10 covers med varmvit LED ger ett behagligt och fint ljussken i din trädgård, på altanen eller på uteplatsen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Partyslinga med dekorativ kabel klädd med beige juteväv. 10 covers med varmvit LED ger ett behagligt och fint ljussken i din trädgård, på altanen eller på uteplatsen.
Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest. Kopplingsbar med max 3 st slingor av artikel 476-90, ljusskenet går då ner något i styrka. Transformatorn som är IP44 klassad, har inbyggd timer, timerfunktionen är på när knappen på transformatorn lyser grönt, för att justera av och på, tryck ner knappen 3-4-sekunder.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 476-90 |
| Bredd | 4500 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Kabellängd | 5 m |
| Diameter | 4500 mm |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusslinga |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Jutta outdoor |
| Effekt | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 470 lumen |
| EAN-nr | 7391482080592 |







