Ljusslinga Star Trading Mini Glow
119 kr
86 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Mini Glow
86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Batteridriven ljusslinga med dekorationer. Slingan har 20 stycken LED-ljuskällor med ett härligt sken. Kan användas vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när slingan ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljusslinga med dekorationer. Slingan har 20 stycken LED-ljuskällor med ett härligt sken. Kan användas vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när slingan ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-06 |
| Färg | Silver |
| Längd | 3 m |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Mini Glow |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,07 kg |
| EAN-nr | 7391482038333 |




