Ljusslinga Star Trading P-LED Indoor 2,85 m
Rek. pris 119 kr
fr.86 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

P-LED Indoor 2,85 m
86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga med varmvita ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Jättefin att dekorera med i hemmet på bord, trappor och i granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med varmvita ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Jättefin att dekorera med i hemmet på bord, trappor och i granen.
Recensioner
Eva KVerifierad köpare
för 4 månader sedanSkenet är lite för gult närapå åt lite grönt.
+ Perfekt slinga till min kon
- Ljuset är lite för gul/grönt
Maria WVerifierad köpare
för 5 månader sedanJag är Väldigt nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Transparent, Vit |
| Längd | 2,85 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Push-In |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Effekt/prestanda | 0,045 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,045 W |
| Vikt | 0,12, 0,13 kg |
| Serie | P-LED Indoor, P-LED Indoor 20L |
| Höjd | 45 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |

