Ljusslinga Star Trading Penny Utomhus LED
Rek. pris 199 kr
189 kr
147 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Penny Utomhus LED
147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ slinga med silverfärgade metallvimplar. Varje vimpel har en dew drop slinga med 11 varmvita ljuspunkter virad runt ramen. Batteridosa för utomhusbruk med timerfunktion. Passar utmärkt både till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-70 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 2400 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 2 mm |
| Diameter | 2400 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Penny |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482070517 |








