
Ljusslinga Star TradingSerie LED Svart
Rek. pris 189 kr
!
fr.99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Ljusslinga från Star Trading med LED-ljuskällor och svart kabel. Fin ljusslinga att dekorera med utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Längd | 4, 8 m |
| Utförande | Varm/kall |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Serie LED |
| Kabellängd | 10 m |
| Antal Ljuskällor | 40, 80 st |
| Vikt | 0,36, 0,43 kg |
