Ljusslinga Star Trading Serie LED
Rek. pris 69 kr
fr.59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Serie LED
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga Star Trading Serie LED är en ljusslinga med LED-lampor med ett vackert ljussken. Den har ett avstånd på 7 cm mellan lamporna och passar perfekt i trädgården.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga Star Trading Serie LED är en ljusslinga med LED-lampor med ett vackert ljussken. Den har ett avstånd på 7 cm mellan lamporna och passar perfekt i trädgården.
Denna slinga finns i olika utföranden.
Recensioner
AnniaVerifierad köpare
för 4 månader sedanfint kallvit ljus
+ fin!
Niclas AVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen lyser diskret i mörker, riktigt bra
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit |
| Längd | 2,8, 25,2 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Serie LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 40, 360 st |
| Vikt | 0,13, 0,55 kg |
