Ljusslinga Star Trading Serie MicroLEDTransparent, Längd: 9 m
Rek. pris 179 kr
169 kr
144 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Transparent
Längd:
9 m

Serie MicroLED
Transparent, Längd: 9 m
144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Serie Mirco LED-ljusslinga med svart kabel och 3 mm LED punkt. Ljusslingan har LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin ljusslinga att dekorera med utomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Serie Mirco LED-ljusslinga med svart kabel och 3 mm LED punkt. Ljusslingan har LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin ljusslinga att dekorera med utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 593-10-1 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 9 m |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Vikt | 0,23 kg |
| Ljustemperatur | 2639 K |
| Ljusflöde | 388 lumen |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | MicroLED |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,066 W |
| EAN-nr | 7391482059277 |
