



Ljusslinga Star TradingShiny Warm White Utomhus 5,5 meter 80 LED-lampor
Rek. pris 129 kr
!
119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Shiny Warm White Utomhus 5,5 meter 80 LED-lampor
119 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusslinga med 80 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 5,5 meter lång med ett avstånd på 7cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-68 |
| Bredd | 560 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Shiny Warm White |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljusflöde | 35,87 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| EAN-nr | 7391482077905 |
