Ljusslinga Star Trading Shiny Warm WhiteAntal Ljuskällor: 1200
699 kr
598 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
24000 mm

Shiny Warm White
Antal Ljuskällor: 1200
598 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-60 |
| Bredd | 24000 mm |
| Antal Ljuskällor | 1200 st |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 0 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Serie | Shiny Warm White |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069788 |


