Ljusslinga Star Trading Small Circus Filament
Rek. pris 529 kr
fr.320 kr
fr.231 krFrån 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Small Circus Filament
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga Star Trading Small Circus Filament är en partyljusslinga med 20 stycken LED-ljuskällor. Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest. Ger ett vackert sken i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga Star Trading Small Circus Filament är en partyljusslinga med 20 stycken LED-ljuskällor. Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest. Ger ett vackert sken i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Flerfärgad, Multi, Varmvit |
| Längd | 8,55 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Spänning | 24 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Small Circus Filament |
| Djup | 50 mm |
| Ström | 13, 150 mA |
| Höjd | 100, 115 mm |
| Vikt | 0,95, 0,999 kg |
| Ström | 0,013 A |
| Effekt/prestanda | 0,04, 3,4 W |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ljusflöde | 299, 392 lumen |
| Effekt | 0,04, 3,4 W |
| Effekt/prestanda | 0,04 kW |
