Ljusslinga Star Trading Small Hooky T26
Rek. pris 169 kr
fr.159 kr
fr.75 krFrån 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Small Hooky T26
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga Star Trading Small Hooky T26 är en ljusslinga med 16 lite mindre höljen, med varmvita LED-ljuskällor för utomhusbruk. Den ger ett vackert och mysigt ljus i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga Star Trading Small Hooky T26 är en ljusslinga med 16 lite mindre höljen, med varmvita LED-ljuskällor för utomhusbruk. Den ger ett vackert och mysigt ljus i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Flerfärgad, Opal, Transparent |
| Längd | 4,5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 80 mm |
| Spänning | 3,2 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Small Hooky |
| Djup | 25 mm |
| Ström | 0,02 A |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2325, 0,2385, 0,2395 kg |
| Ljusflöde | 47 lumen, 49 lumen |
