Ljusslinga Star Trading Smart Fairy Light
Rek. pris 739 kr
435 kr
339 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Smart Fairy Light
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med smarta funktioner. Ljusfärgen kan varieras i oändliga färger, och slingan kan användas till alltifrån julbelysning till dekorationsbelysning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med smarta funktioner. Ljusfärgen kan varieras i oändliga färger, och slingan kan användas till alltifrån julbelysning till dekorationsbelysning.
Det är enkelt att ändra ljusfärgen, tända och släcka slingan med hjälp av appen Smart Life, på kontrollboxen eller med hjälp av fjärrkontrollen. I appen kan du även lägga in scheman för när du vill att slingan skall vara tänd. Vår smarta slinga kan även integreras med produkter från Google Home eller Amazon Alexa. Kom igång genom att ladda hem appen, logga in eller skapa ett konto och anslut din slinga. Enkelt, energisparande och skapar trygghet!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 472-82 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 10000 mm |
| Kabellängd | 250 m |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 10000 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Smart Fairy Light |
| Antal Ljuskällor | 66 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Vikt | 0,2 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482061645 |



