Ljusslinga Star Trading Start System 24 492-7
Rek. pris 519 kr
fr.499 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Start System 24 492-7
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga Star Trading Start System 24 492-7 är en del av Star Tradings System 24-serie som är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkabeln i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter. Startenhet med ljusslinga och transformator.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga Star Trading Start System 24 492-7 är en del av Star Tradings System 24-serie som är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkabeln i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter. Startenhet med ljusslinga och transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Längd | 5, 10 m |
| Bredd | 1000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 4,5 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | System 24 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 49, 98 st |
| Vikt | 0,57, 0,79 kg |
| Ljustemperatur | 2100-2500, 2400 K |
| Effekt/prestanda | 0,021, 1,68 W |
| Höjd | 3 mm |
| Spänning | 61 V |
| Djup | 0,8 mm |
| Diameter | 1000 mm |
| Ljusflöde | 100 lumen, 65 lumen |
