Ljusslinga Star Trading Start System Decor 100L
Rek. pris 389 kr
349 kr
30 dagars prisgaranti

Start System Decor 100L
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Startenhet till System Decor, transformator och ljusslinga med 100 varmvita LED och svart kabel, kopplingsbar med max 1000 st lampor. Dekorera ditt hus, trädgård eller uteplats. Produkterna i System Decor är lätta att använda, produkterna har tunn PVC-kabel som är lätt att dölja.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Startenhet till System Decor, transformator och ljusslinga med 100 varmvita LED och svart kabel, kopplingsbar med max 1000 st lampor. Dekorera ditt hus, trädgård eller uteplats. Produkterna i System Decor är lätta att använda, produkterna har tunn PVC-kabel som är lätt att dölja.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 495-17-1 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 10 m |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 5 mm |
| Utförande | Varmvit |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 20 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1,58 W |
| Serie | System |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,33 kg |
| Ljusflöde | 67 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057150 |



