



Ljusslinga Star TradingString Light OutdoorVit
Rek. pris 479 kr
!
311 kr 389 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
Välj Ljusflöde
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga Star Trading String Light Outdoor är en partyljusslinga med 10 st klara höljen med filament-LED inuti. Det är en härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest och ger ett vackert sken i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 476-95 |
| Färg | Vit |
| Längd | 3,6 m |
| Vikt | 0,8525 kg |
| Ljusflöde | 234, 234 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| Effekt/prestanda | 0,04 kW |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 13 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | String Light |
| Ström | 0,013 A |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482050137 |


