Ljusslinga Star Trading System 24
349 kr
30 dagars prisgaranti

System 24
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga till parasoller. Ljusslingan har 112 stycken LED-ljuskällor i härliga färger. För utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga till parasoller. Ljusslingan har 112 stycken LED-ljuskällor i härliga färger. För utomhusbruk.
System 24 är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkablen i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 491-70-80 |
| Färg | Svart |
| Längd | 2,8 m |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | System 24 |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 112 st |
| Produkttyp | Julgransslinga |
| Vikt | 0,56 kg |
| Effekt/prestanda | 0,062 kW |
| EAN-nr | 7391482002860 |


