Solcells-Ljusslinga Star Trading Bubbly Light-chain
fr.69 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bubbly Light-chain
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker solcellsdriven slinga Bubbly med 10 akryl pinnar som lyser upp i mörkret med ett vackert sken igenom den bubbliga akryldelen. Denna solcellsbelysning har 20 cm mellan ljuspunkterna som ger en 180 cm lång slinga.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker solcellsdriven slinga Bubbly med 10 akryl pinnar som lyser upp i mörkret med ett vackert sken igenom den bubbliga akryldelen. Denna solcellsbelysning har 20 cm mellan ljuspunkterna som ger en 180 cm lång slinga.
Själva paneldelen sitter med 2 meters kabel från den sista akrylpinnen, detta gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batteriet som medföljer. Twilight.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Multi, Varmvit |
| Bredd | 1800 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Bubbly |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Vikt | 0,18 kg |
| Sensor | Ja |
