Solcells-ljusslinga Star Trading Dew Drop
Rek. pris 119 kr
fr.85 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dew Drop
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solcells-ljusslinga Star Trading Dew Drop är en praktisk solcellsslinga med dew drop-lampor. Slingan har många placeringsmöjligheter då den är böjbar.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Dew Drop är en praktisk solcellsslinga med dew drop-lampor. Slingan har många placeringsmöjligheter då den är böjbar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Gul, Multi |
| Längd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 5 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Dew Drop |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Vikt | 0,1 kg |
| Driftkälla | Solcell |
| Sensor | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
