



Solcells-ljusslinga Star TradingDew DropSilver
Rek. pris 119 kr
!
84 kr99 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Gul

Dew Drop
Silver84 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Dew Drop är en praktisk solcellsslinga med dew drop-lampor. Slingan har många placeringsmöjligheter då den är böjbar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 480-30 |
| Färg | Gul |
| Längd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Solcell |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Dew Drop |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 5 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7391482023841 |


