Solcells-ljusslinga Star Trading Festival
Rek. pris 169 kr
fr.139 kr
fr.79 krFrån 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Festival
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-ljusslinga Star Trading Festival är en solcellsdriven ljusslinga fint dekorerad med risbollar. Ljusslingan har 10 kallvita LED-ljuskällor. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera med i trädgården. Perfekt till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Festival är en solcellsdriven ljusslinga fint dekorerad med risbollar. Ljusslingan har 10 kallvita LED-ljuskällor. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera med i trädgården. Perfekt till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Flerfärgad, Nickel |
| Längd | 2,7 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 70 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Serie | Festival |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Driftkälla | Solcell |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,16, 0,17 kg |
| Effekt/prestanda | 0,065 kW |
