
Solcells-ljusslinga Star TradingGlobini
fr. 108 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Globini är en elegant solcellsdriven ljusslinga dekorerad med bollar. Den placeras snyggt på växter eller i rabatten och ger ifrån sig ett mysigt ljus som skapar en härlig stämning i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Multi, Vit |
| Längd | 4,75 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Solcell |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Globini |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 20 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Vikt | 0,29, 0,33 kg |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |


