Solcells-ljusslinga Star Trading GlowTransparent
Rek. pris 269 kr
174 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Glow
Transparent
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solcells-ljusslinga Star Trading Glow är en ljusslinga som drivs av solenergi. Det är en fin ljusslinga att dekorera med till vardags och fest. Den har en strömbrytare med 2 funktioner: stadigt eller blinkande sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Glow är en ljusslinga som drivs av solenergi. Det är en fin ljusslinga att dekorera med till vardags och fest. Den har en strömbrytare med 2 funktioner: stadigt eller blinkande sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-10 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 1,9 m |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Glow |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Solcells-ljusslinga |
| Vikt | 0,24 kg |
| Driftkälla | Solcell |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482023063 |




