Solcells-Ljusslinga Star Trading Papillon
Rek. pris 189 kr
136 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Papillon
136 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker solcellsdriven slinga Papillon med 15 akrylfjärilar som lyser upp i mörkret med ett varmvitt sken. Denna solcellsbelysning har 20 cm mellan ljuspunkterna som ger en 280 cm lång slinga.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker solcellsdriven slinga Papillon med 15 akrylfjärilar som lyser upp i mörkret med ett varmvitt sken. Denna solcellsbelysning har 20 cm mellan ljuspunkterna som ger en 280 cm lång slinga.
Själva paneldelen sitter med 1 meters kabel från den sista fjärilen, detta gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batteriet som medföljer. Twilight, 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 6h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-07 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 2800 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 50 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Papillon |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Vikt | 0,21 kg |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057099 |



