Solcells-ljusslinga Star Trading Partaj Solar
Rek. pris 189 kr
179 kr
129 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Partaj Solar
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-ljusslinga Star Trading Partaj Solar är en elegant solcellsslinga med 10 st transparenta glober som lyser med varmvitt sken i mörkret. Den är fin att använda i trädgården eller på balkongen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Partaj Solar är en elegant solcellsslinga med 10 st transparenta glober som lyser med varmvitt sken i mörkret. Den är fin att använda i trädgården eller på balkongen.
Recensioner
Sanaz SVerifierad köpare
för 2 år sedanTyvärr så upplever vi att de inte lyser starkt.
+ Lätta att montera
- Tyvärr dåligt ljus i lamporna
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-06 |
| Färg | Svart |
| Längd | 1,8 m |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Partaj Solar |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Solcells-ljusslinga |
| Vikt | 0,24 kg |
| Driftkälla | Solcell |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482042316 |



