Startset Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Dimmer
1 059 kr
675 krSänkt pris!Spara 384 kr
30 dagars prisgaranti

E27 10 Amber LED Dimmer
675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Startset Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Dimmer är en ljusslinga med 10 amberfärgade LED-ljuskällor. Den är dessutom dimbar och har IP44-klassning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Startset Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Dimmer är en ljusslinga med 10 amberfärgade LED-ljuskällor. Den är dessutom dimbar och har IP44-klassning.
Recensioner
KristoferVerifierad köpare
för 1 år sedanVar lätt att hänga upp och koppla in. Ger ett fint ljus i uterummet. Ljusstyrkan går att välja smidigt genom att trycka på knappen på transformatorn.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2351-800 |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 10,85 m |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Sockel | PushIn |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Startset Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 1,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302351809 |



