



Startset Gnosjö KonstsmideIstappsslinga 100L LED LångVit kabel
936 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Startset från Gnosjö Konstsmide med transformator, istappsslinga med 100 st ”moulded” LED och robust ”soft cable”. Systemet går att bygga ut till totalt 450 LED-lampor eller 60 meter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4920-112 |
| Färg | Varmvit |
| Bredd | 2390 mm |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2300K-2700K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Startset ljusslinga |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 31 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Vikt | 1,15 kg |
| EAN-nr | 7318309201121 |
