


Startset Gnosjö KonstsmideLjusslinga 10L LED
fr. 409 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Startset från Gnosjö Konstsmide med en ljusslinga med tio st LED-lampor E27 och förlängningskabel på tio meter. Ljusslingan har svart kabel.
Max fyra slingor/transformator. Inklusive transformator.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Startset ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 0,9 kg |
| Kabellängd | 10,85 m |
| Effekt/prestanda | 0,16 W |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2400, 2800 K |



