



Startset Gnosjö KonstsmideNätslinga 104L LEDVarmvit/Svart
961 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Startset från Gnosjö Konstsmide med transformator, nätslinga med 104 st varmvita ”moulded” LED, 2 x 1,5 meter och robust ”soft cable”. Systemet går att bygga ut till totalt 450 LED-lampor eller 60 meter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4940-117 |
| Färg | Varmvit |
| Bredd | 2000 mm |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2300K-2700K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Startset ljusslinga |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 31 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1500 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 104 st |
| Vikt | 1,175 kg |
| EAN-nr | 7318309401170 |
