


Startslinga Gnosjö Konstsmide50 st M-LEDVit/Svart
464 kr 779 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Kabelfärg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Startslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st vita M-LED-lampor amber, "soft cable" 31V. Slingan är 15,1 m lång varav 10,1 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4910-817 |
| Färg | Vit |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 31 V |
| Effekt/prestanda | 0,0045 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Startset ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 5 m |
| EAN-nr | 7318309108178 |
