



Tillägg Gnosjö KonstsmideLjusslinga 50L LEDVarmvit/Vit
Rek. pris 374 kr
!
279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit
Beskrivning
Tillägg till Gnosjö Konstsmide istappsslinga med varmvita LED-ljus och robust soft cable.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4911-112 |
| Färg | Varmvit |
| IP-Klassning | IP67 |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3 kg |
| Längd | 4,9 m |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Ljustemperatur | 2300K-2700K K |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| EAN-nr | 7318309111123 |



