Tilläggslinga Gnosjö Konstsmide 20st LED-opallampor Varmvit Utomhus
579 kr
509 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

20st LED-opallampor Varmvit Utomhus
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Fördubbla magin med denna tilläggslinga från Gnosjö Konstsmide. Utrustad med 20 LED-opallampor i varmvit nyans, sprider denna ljusslinga ett mjukt och inbjudande ljus utomhus. Perfekt för att förlänga och komplettera din befintliga ljusslinga eller skapa en egen mysig belysning runt trädgården, på terrassen eller längs gångvägar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Fördubbla magin med denna tilläggslinga från Gnosjö Konstsmide. Utrustad med 20 LED-opallampor i varmvit nyans, sprider denna ljusslinga ett mjukt och inbjudande ljus utomhus. Perfekt för att förlänga och komplettera din befintliga ljusslinga eller skapa en egen mysig belysning runt trädgården, på terrassen eller längs gångvägar.
Den är både stilren och funktionell – och klarar väder och vind tack vare sin IP44-klassning. Ge ditt utomhusområde en vacker ljusförhöjning året om!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3665-130 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Tillägsslinga Ljusslinga |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318300026860 |




