
Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide4145-800 E27 10 LED Utbytbar
Rek. pris 789 kr
!
566 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide 4145-800 E27 10 LED Utbytbar är en tilläggsslinga (E27) med 10 amberfärgade, utbytbara LED till 4144. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4145-800 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,9 kg |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Ljusflöde | 33 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,42 W |
| EAN-nr | 7318304145802 |

