








Tilläggsslinga Gnosjö KonstsmideE27 10 Amber LED SkärmarSvart/Gul
423 kr 719 kr
Spara 41 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Gul

E27 10 Amber LED Skärmar
Svart/Gul 423 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Skärmar är en tilläggsslinga till startset (ingår inte) med 10 amberfärgade LED. Den är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2334-830 |
| Färg | Svart/Gul |
| IP-Klassning | IP44 |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Effekt/prestanda | 3,4 W |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7318302334833 |


