Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Till 2394
Rek. pris 769 kr
455 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
StartsetStartset Gnosjö Konstsmide E27 10 amber LED
609 kr
E27 10 Amber LED Till 2394
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED är en tilläggsslinga till 2394.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2395-800 |
| Färg | Amber |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Sockel | PushIn |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Ljusslinga Extra |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 1,1 kg |
| Längd | 9,15 m |
| Energiförbrukning | 8 kWh/1000h |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 7 W |
| EAN-nr | 7318302395803 |




