Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED
Rek. pris 789 kr
519 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

E27 10 Amber LED
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED är en tilläggsslinga till startset (ingår inte) med 10 amberfärgade LED. Den är IP44-klassad.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED är en tilläggsslinga till startset (ingår inte) med 10 amberfärgade LED. Den är IP44-klassad.
Recensioner
Nikola AVerifierad köpare
för 2 år sedanHur varmt ljus till ett bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2352-800 |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Sockel | PushIn |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Ljusslinga Extra |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 7 W |
| EAN-nr | 7318302352806 |



