
Tilläggsslinga Gnosjö KonstsmideE27 10L LEDAmber
Rek. pris 459 kr
!
294 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber

E27 10L LED
Amber 294 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st LED-lampor och svart kabel. Obs! Detta är en tilläggsslinga till Startset Gnosjö Konstsmide Ljusslinga 10L LED och kan ej användas separat.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2397-800 |
| Färg | Amber |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 9,15 m |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| Effekt/prestanda | 0,16 W |
| EAN-nr | 7318302397807 |



