Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide till Partyslinga Startset E27 10st LED-lampor Amber Rökfärgade
809 kr
609 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

till Partyslinga Startset E27 10st LED-lampor Amber Rökfärgade
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Utöka din partyslinga med denna tilläggslinga från Gnosjö Konstsmide! Designad för att passa till Partyslinga Startset E27 med 10 rökfärgade LED-lampor, erbjuder denna tilläggslinga 10 extra lampor i samma stil. Den ger ännu mer stämningsfull belysning för fester, trädgårdsfester eller mysiga kvällar utomhus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Utöka din partyslinga med denna tilläggslinga från Gnosjö Konstsmide! Designad för att passa till Partyslinga Startset E27 med 10 rökfärgade LED-lampor, erbjuder denna tilläggslinga 10 extra lampor i samma stil. Den ger ännu mer stämningsfull belysning för fester, trädgårdsfester eller mysiga kvällar utomhus.
De amberfärgade LED-lamporna sprider ett varmt och inbjudande ljus, och det rökfärgade glaset ger en extra touch av elegans och mystik. En perfekt lösning för att skapa en unik, festlig atmosfär på din uteplats!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2395-860 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Sockel | PushIn |
| Typ | Tillägsslinga Ljusslinga |
| Kabellängd | 0,85 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Effekt | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| EAN-nr | 7318300026761 |





