Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide till Partyslinga Startset E27 20st LED-lampor Amber
569 kr
429 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

till Partyslinga Startset E27 20st LED-lampor Amber
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Utöka din ljusupplevelse med denna tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide! Den är perfekt för att komplettera Partyslinga Startset E27 med 20 amberfärgade LED-lampor. Den extra slingan ger ännu mer stämning till dina utomhusevenemang, trädgårdsfester eller mysiga kvällar på terrassen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Utöka din ljusupplevelse med denna tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide! Den är perfekt för att komplettera Partyslinga Startset E27 med 20 amberfärgade LED-lampor. Den extra slingan ger ännu mer stämning till dina utomhusevenemang, trädgårdsfester eller mysiga kvällar på terrassen.
Med sina varma, amberfärgade lampor skapar den en inbjudande och festlig atmosfär. Enkel att koppla till din befintliga slinga för ännu mer magiskt ljus – perfekt för att sprida glädje och värme på alla dina sammankomster!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2795-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Tillägsslinga Ljusslinga |
| Kabellängd | 1 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Effekt | 8 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318300026730 |


