



Dekorationsbelysning MarkslöjdElisabeth H51
469 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Elisabeth är en bordsdekoration från Markslöjd i svart metall med 20 st ljuspunkter i LED. Kan användas för att hänga upp julkort och andra dekorationer. Drivs med transformator och har 2 m lång svart sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 704893 |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Elisabeth |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 510 mm |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7330024581586 |
