




Dekorationsboll Gnosjö Konstsmideav Tråd300 mm
Rek. pris 699 kr
!
561 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Dekorationsboll Gnosjö Konstsmide av Tråd är en vacker ljusdekoration av tråd med varmvita LED.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3515-303 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Färg | Silver |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 1,92 W |
| EAN-nr | 7318305153035 |

