Beskrivning
Glaslanterna från Gnosjö Konstsmide med träbas och amberfärgade LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1818-870 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Färg | Svart |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Vikt | 0,71 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318301818877 |



