Beskrivning
Glaslanterna med träbas från Gnosjö Konstsmide som blir en vacker inredningsdetalj i juletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1817-870 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Färg | Svart |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 245 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Vikt | 0,68 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318301817870 |



